(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

המלצות

מכתבי המלצה של

​​הורים ומטופלים 

 

לשליחת מכתב פנה ל"צור קשר"

הוסף ב 26.11.08:


בני הבכור אדם, בן שנה ושבעה חודשים, סבל מאפטות נוראיות אשר מנעו ממנו לאכול ולישון במשך שלושה ימים. הסבל היה נוראי, לא אכל לא שתה לא ישן ומירר בבכי כל אותה תקופה. בתקווה למצוא פתרון פנינו לרופא הילדים שהמליץ ואמר כי שמע שחלב עז יכול לסייע לבעיה. לאחר חיפוש קצר באינטרנט הגענו אל צבי מכפר סירקין. ביום שישי בסביבות הצהריים המאוחרות התקשרתי והוא הסכים לקבל אותנו מיד כי הבין וידע מה חומרת המצב. 
כשהגענו קיבלו אותנו בברכה ובחום צבי ועזיזה העיזה וכבר אז הבנו שאנו ביידים טובות. צבי ניגש לעניינים במהירות ובמקצועיות והתיז במיומנות רבה את החלב ישירות לפיו של אדם. הגענו לטיפול נוסף למחרת בבוקר לפי הוראותיו של צבי. ביום שבת אחה"צ, כנס נעלמו כל הפצעים בפה, ממש לא האמנו שזה קרה. אדם, שיש לו תיאבון גדול חיסל חצי מקרר אחרי שלושה ימים שלא אכל. הורים וסובלים יקרים – יש תרופת פלא לפצעים ואפטות בפה, היא פה, זמינה ומופלאה.


​לא להסס להתקשר אלי לשאלות. איתמר 0528-312314​

 

 

הוסף ב 24.12.08:

לכל המעוניינים והמתלבטים.
אני חייב להגיד שקראתי את מכתב התודה שכתב איתמר באתר ואני מסכים עם כל מילה שלו.
בתי הקטנה (בת שנה וחודשיים) ממש סבלה מאפטות ופצעים בפה, ושאני אומר סבל אני מתכוון לסבל כזה שאני לא מאחל גם לשונאים שלי, המסכנה לא ישנה לילות שלמים, הייתה מתעוררת בצרחות ובכי כל חצי שעה, וממש לא הייתה מסוגלת לאכול כלום.
הגעתי לצבי לאחר ששמעתי ממספר אנשים שכדי לטפל בזה מהר וביעילות יש לתת לקטנה חלב עז. אני חייב לציין שהרמתי לצבי טלפון מוקדם בבוקר לאחר לילה ארוך ומתיש לקטנה והוא מייד הסכים שנבוא.
כשהגענו אליו לאחר חצי שעה הוא מיד טיפל בקטנה במסירות במיומנות ובנדיבות ותוך כדי שמירה על היגיינה (כאשר שטף טוב טוב את העטינים של העז לפני שחלב אותה).
היינו אצלו 3 פעמיים: בוקר, ערב, בוקר,
וכבר לאחר הטיפול הראשון שמתי לב להקלה אצל הקטנה, היא אפילו הצליחה לאכול כבר בצהריים של היום הראשון לטיפול. לסיכום אני רוצה להגיד שהטיפול עבד וריפא את הפצעים שהיו לקטנה בפה.​

תודה רבה מקרב לב
אייל. לשאלות: eyal_b@walla.com

 


הוסף ביום שני 22 יוני 2009:ביום שבת האחרון התלונן בני בן השנתיים וחצי על כאבים בלשון, לא התייחסנו ברצינות אחר הצהריים כבר עלה החום ל- 39.1, בלשון היו המון אפטות. שמעתי מחברות כי חלב עזים ישירות מהעז מהווה תרופת פלא. חיפשתי באינטרנט מידע וכך הגעתי לצבי. בעלי היה מאד סקפטי. התקשרנו לצבי והוא הסכים לקבל אותנו מיידית. צבי טיפל בבננו בנחמדות ובמקצועיות. חזרנו לשני טיפולים נוספים בבוקר ובערב של יום ראשון. כפי שהבטיח צבי ביום שני בבוקר הוא קם בריא. הילד הבריא תוך יום וחצי במהלכם אכל וישן בניגוד לכל סיפורי הזוועות ששמעתי על מחלה זו. בקיצור ממליצה בחום. אין סיבה לתת לקטנים האלו לסבול, יש תרופת פלא תנו להם אותה.
בברכה , רינת וייס

 

הוסף ביום ראשון 11.10.09:

לכל המעוניינים והמתלבטים. שמי אלי מדינה ואני בן 31, כל חיי סבלתי מאפטות ופצעים בפה. לא היה לי שום מוסג כי חלב עיזים מרפא פצעים בפה, ומזה אני סובל כל חיי. שסיפרו לי על הדבר, יותר נכון אשתי סיפרה לי על כך, חיפשנו באינטרנט ומצאנו אתר זה. הגעתי לטיפול בפצע בלשון כאשר ממנו אני סובל שלושה שבועות, ואני מתכוון סובל ברמות כאלו שאני לא יכול ללעוס את האוכל ומדבר בצורה לא ברורה. לאחר טיפול של יומיים רצופים נדהמתי לגלות איזה פלא הטבע נותן לנו ולא כולנו יודעים זאת. כבר ביום השני לטיפול הייתה הקלה ברגישות בפצע ולמחרת, הפצע הגליד ברובו ותוך יומיים נעלם כלא היה. אז אני שולח תודה מכל הלב לצבי שנתן יחס חם ובאמת הקל על הסבל. ולכל אלו שמתלבטים אני אומר חבל על כל יום שאתם סובלים אין חכם כבעל ניסיון. זה עוזר וזה בדוק!

תודה רבה צבי.

 

הוסף ב 19.11.09:גם לאחר כל המכתבים שנשלחו כבר, אני חייב לכתוב מכתב על מנת שכל הורה ידע שזה הפיתרון היעיל ביותר שקיים היום לפצעים בפה ובגרון. ביתי בת השנה וחצי סבלה נורא, לא אכלה יומיים, לא ישנה, חום גבוה כל הזמן, עד שמצאתי את צבי, בן אדם עם לב טוב שקיבל אותנו לאחר שיחה טלפון קצרה. טיפולים במחיר מצחיק העמידו את הילדה שלי על הרגליים תוך יום וחצי כאשר הוא אוכלת ושותה רגיל. גם אני נידבקתי ממנה ולאחר 3 ימים הגעתי גם אני במצב קשה שאיני יכול לשתות ולאכול כלום ובטח לא לזוז בגלל החום. עשיתי 4 טיפולים ואחרי יומיים אני בן אדם חדש לגמרי. לא האמנתי שקיימת תרופת פלא כזאת וזה סה"כ חלב עיזים. אל תמשכו את זה, אל תתנו לילדים שלכם לסבול, קחו אותם מייד לצבי והכל יעבור וגם התשלום לטיפול הוא מגוחך.

תודה צבי

רן ברגמן. ​אם יש לכם שאלות - brg_r@zahav.net.il

 

הוסף ב 27.11.09:לאחר יומיים בהם בנינו בן סבל מאפטות בחלל הפה וחניכיים נפוחות, ימים בהם סבל מחום וכמובן לא הסכים לאכול ולשתות כלום, פנינו שוב לרופאת הילדים, שהרימה ידיים לנוכח חוסר הטיפול הקונבציונאלי שאפשרי לטיפול במחלה, הפנתה אותנו לטיפול בחלב עיזים. קיבלנו את הטלפון של צביקה משכנים, אשר בנם סבל מאותה תופעה. מהרגע שהגענו לצביקה, היתה לנו הרגשה שלפנינו אדם נעים, מבין ובעל גישה טיפולית לילדים. מיד פנה צביקה למלאכת הטיפול ושטף את פיו ושפתיו של בנינו בחלב היישר מהעז. לאחר שלוש פעמים בהם ביקרנו, חזר בנינו למסלול הנורמאלי, חזר לאכול ולשתות ולנו הוקל מאוד. כמובן שלאחר כל טיפול, יכולנו להביט בחיות בחצרו של צביקה, דבר שהרגיע רבות. רצינו להודות לצביקה וכמובן להמליץ בחום להורים שנתקלים במצב דומה, לא להתמהמה, אלא להגיע ישירות לצביקה למתן טיפול לילד/ה שלהם.

תודה רבה

חיים וקרן haim209@012.net.il​

 

 

הוסף ב 7/2/2010:שלום. לאחרונה בני, עמית, בן השנתיים וחצי סבל מאפטות חמורות בפיו. הרופאים לא ידעו מה לתת לו בדיוק, ולמעשה לא נמצאה כל תרופה מועילה לפצעים אלו. עמית סבל מאוד וחיפשתי פתרון לבעיה. אימי, אחות במקצוע, המליצה לי לחפש עז, על מנת להשתמש בחלב על ידי התזה ישירות לפיו, ובכך להבריא. הייתי מאוד סקפטי ולא האמנתי שזה באמת אמיתי. לאחר שחיפשתי אודות זה באינטרנט, גיליתי שאני לא לבד וזה אכן פתרון טוב. הרמתי טלפון לצבי ביום שבת וביקשתי להגיע. צבי באדיבותו אמר לי להגיע ברגע שאוכל. התהליך היה יחסית פשוט, אבל בעיקר עזר פלאים וזאת לאחר שני טיפולים. אני במכתבי זה רוצה להודות לצבי על עזרתו לטיפול בבני.

בברכה
שי רודברג 0578108674

 

הוסף ב 10/4/2010:יש לנו ילדה בת שנה וארבעה חודשים שבכתה יומיים שלמים והתלוננה שכואב לה בפה, הרופאה אמרה שיוצאות כמה שיניים ויש אודם בחייך וזה כנראה משהו ויראלי ואין הרבה מה לעשות. למחרת בבוקר גיליתי אפטה ענקית על חלק גדול מהלחי הפנימית בצד ימין. הכאבים של הקטנה החמירו והיא סירבה להכניס לפה הכל כולל מיים, אמנם עכשיו ידענו מה הסיבה אבל היינו חסרי אונים מול הכאב שלה. הרוקחת המליצה לנו על תרסיס ואמרה שרק הוא מעט מקל וחלב עזים ישר מהעטין יכולים לעזור. 
צ'יטוט באינטרנט בחיזוק המלצת הרוקחת ובעיקר היאוש וחוסר האונים הובילו אותנו למרות הסקפטיות לחפש עז (לא ממש NEW-AGE אבל מיואשים כבר אמרתי ). הגענו לאתר של צבי שהקרין פשטות ואמינות והחלטנו ללכת על זה. הגענו לכפר סירקין ב-07/04/10 ב-20:30 אחרי שיחת טלפון קצרה עם צבי שהסכים לקבל אותנו למרות השעה.
מצאנו שם איש מקסים עם כובע בוקרים שמשרה ביטחון ונראה שהוא יודע טוב מאוד מה הוא עושה. במיומנות מדהימה ,בעדינות מקצועית ובמהירות הוא ביצע את הטיפול של התזת החלב ישירות מהעטין של עזיזה העיזה (שנשטף קודם) לתוך הפה של הקטנה. החלק המדהים הוא שמאותו הרגע הילדה הפסיקה להתלונן על כאב (כבר מרגע הנסיעה חזרה הביתה כולל הלילה) , בבוקר התעוררה ילדה חדשה שרוצה מעדן ופירות ושותה מיים לבד בלי תחנונים. האפטה שהייתה בתוך הפה נסגרה (עדיין היה פצע, אבל סגור ולא מוגלתי) בבוקר הגענו לטיפול נוסף אבל עם ילדה "אחרת" שאפילו כבר מעט שיתפה פעולה עם החלב. לטיפול השלישי כבר לא היה צורך להגיע. היה לנו חשוב לכתוב מאחר ואחת הסיבות ששיכנעו אותנו הייתה ה"עדויות" הכתובות של הורים אחרים שעשו זאת והיו כנראה לא פחות סקפטיים ממה שהיינו אנחנו. חבל לתת לקטנים לסבול, בדיעבד היינו צריכים להגיע כבר יומיים קודם חבל על כל דמעה, סבל וצער של הקטנים ושלכם.
צבי תודה רבה!!!! (-:

ניר ואורלי. אם יש שאלות תרגישו חופשי: orlis99@gmail.com

 

הוסף ב 24/4/2010:שלום רב. ברצוני להודות לכם על טיפול ידידותי ומהיר, לאחר שזיהינו כי מדובר בפצעים בפה לילדי בן ה 1.5, ניסינו את הטיפול וכבר באותו היום חל שיפור משמעותי, לאחר יומיים הפצעים נעלמו כלא היו.
תודה רבה.
אסף ברגרבאום


 

הוסף ב 27/5/2010:שלום,
שמי ערן, בן 34, וחליתי בשבוע שעבר במחלת הפה והגפיים.
הגעתי לטיפול אצל צבי אחרי ששמעתי שחלב עיזים יכול לפתור את בעיית הפצעים. בתחילה הייתי קצת סקפטי, אבל
בזכות אופן הטיפול המסור של צבי, יחד עם האישיות המאוד נחמדה ומאוד מיוחדת שלו, הוקל לי מאוד עד שהבעיה נעלמה סופית יום אחד בלבד אחרי הטיפול. אני מודה לו מאוד, אשמח לתת המלצות.

ניתן לפנות אלי ל erango65@gmail.com

 

הוסף ב 22/12/2010:

לכל המעוניין,
בני בן השנה וחודשיים סבל כמה ימים והנחתי שמדובר בכאבי שיניים, לאחר ביקור אצל הרופא התגלו פצעים בפיו.
הרופא נתן לי מרשם לספריי (יחסית יקר כ 100 שקלים), בנוסף אמר לי הרופא לקנות חלב עיזים מפוסטר, אך גם זה לא עזר.
לאחר יומיים שבהם הילד ממשיך לסבול הלכתי לרופא אחר, גילינו שעדיין יש בפיו של הילד פצעים והוא כבר נתן לי את המספר של צבי.
באותו רגע התקשרתי ושעה אחרי כבר הגעתי לביתו שבכפר סירקין.
התקבלנו ביחס חם ואבהי. הגעתי עם בני אליו 3 פעמים ולאחר הפעם השנייה כבר היה שיפור משמעותי, הילד התחיל לאכול ולשתות והפסיק להתעורר בלילה בבכי קורע לב. הדבר היחידי שאני מצטערת זה שלא היה לי את מספר הטלפון של צבי מוקדם יותר, אבל כמו שאומרים עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא. ברצוני להודות לצבי על הטיפול והיחס החם. הורים יקרים אל תתלבטו כמוני, הילדים שלנו סובלים לחינם.
לפרטים נוספים ניתן לפנות אליי
לילך lilachluki@gmail.com

 

הוסף ב 7/8/2011:בני בן השנה וארבעה חודשים סבל ממחלת הפה והגפיים וכיוון שלצערי יש לי ניסיון עם שני בני הגדולים , מיהרתי לחפש חלב עיזים.
דרך חברה
הגעתי לצבי שקיבל אותי ואת משפחתי בסבר פנים יפות. הוא שטף את עטיני העיזה והחזיק את בני בעדינות תוך שהוא מלטף ומרגיע אותו. יש לציין כי בניגוד גמור לניסיון העבר עם בניי הגדולים החוויה עברה בנעימים. בני התינוק החל לחוש הקלה כבר לאחר הפעם השנייה כאשר מספר שעות לאחר הפעם השלישית לא היה זכר לאפטות. צבי אדם מקסים, שטרח בכל אחד מהביקורים לשעשע את ילדיי עם שאר החיות בחווה. למעשה, החוויה השאירה בהם רושם כה רב שהם עדיין מבקשים לנסוע לדוד צבי מהחווה...
תודה,
עדי

 

הוסף ב 20/11/2011:בתי שחר היתה בת שנה וחודשיים כאשר הופיעו אצלה פצעים בפה ממש לפני ערב ראש השנה (ספטמבר 2011).
היא היתה חסרת מנוחה מיום שבת בלילה ורק ביום שני, לאחר ביקור אצל הרופא, הבנו שמדובר באיזושהי ורסיה של נגיף הפה והטלפיים (להבדיל מכאבי שיניים). היה ברור שהיא סובלת – היא אכלה מעט וגם כשאכלה – אכלה ובכתה. אותו הדבר היה גם עם השתיה – שתתה ובכתה. כל בליעה של מזון או מים היתה מלווה בכאב ממש ואי נוחות. ביום שלישי, לאחר שהבנתי שחלב עיזים מוכר כתקופה לגיטימית לעניין, הגעתי אל צבי בשעות הצהריים.
קיבלנו יחס אדיב ומקצועי והתבקשנו לחזור באותו ערב. כך עשינו. תחושת הקלה מסוימת הגיעה כבר באותו ערב, אך לא ויתרנו גם על הביקור השלישי למחרת בבוקר. ביום חמישי ההקלה היתה ממשית ואמיתית, הילדה חזרה לאכול ולשתות ומצבה השתפר פלאים. שאריות הפצעים היו זניחות ועברו לחלוטין במהרה. אני בהחלט ממליצה לא להסס ולא לבזבז זמן ולתת את הטיפול המתאים כמה שיותר מהר. אני מוצאת שצבי מאפשר לקבל את הטיפול בתנאים הולמים וטובים, כאשר החצר ושאר החיות (מלבד העז) משרים על הילדים אוירה טובה ונינוחה, מעוררים סקרנות ומפיגים חששות. צבי עצמו למוד ניסיון ומתנהל כמקצוען אמיתי.
רפואה שלמה ובריאות! תודה שוב על העזרה והטיפול.
גלי

 

הוסף ב 19/3/2012:

לפעמים אי אפשר לדעת אילו חוויות תגלו בגלל שחייבים לעשות משהו. חזרנו מסוף שבוע כיפי בירושלים. ואני מצאתי את עצמי עם פצעים בפה כתוצאה מוירוס, הידועים בשם "אפטות". ה-"אפטות" האלה הם חוויה דיי יחודית, כיוון שהתרופה היחידה שעובדת היא חלב עיזים ישירות מעטין העז. מתברר שחלב עז מהעטין מפרק את הווירוס לגורמים, ובכך מזרז את הטיפול. לאחר בירורים והמלצות מחברים, הגענו לצבי וחוותו במבואות כפר סירקין. הגענו בבוקר למקום באוטובוס שעצר ממש ליד הבית שלו (יש גם מוניות שירות יותר מהירות במרחק של ארבעה רחובות משם),
מצאנו איש מקסים עם חווה מקסימה בה העיזים מסתובבות במרבית היום חופשיות על כר העשב שליד החווה, ומלחכות להנאתן עשב. צבי והעיזה חומית מאוד מצוידים. יש להם מאין דרגש מיוחד שעליו שכבתי, כאשר חומית בדיוק מעלי. ככה, בנוחות, צבי וחומית התיזו את החלב ישר לפה מעטין העז. לאחר מכן הוא ביקש שאגרגר כמו בצחצוח שיניים ושאבלע. בקיצור חוויה של פעם בחיים. לאחר מספר פעמים של גירגור, צבי ביקש שאגיע שוב בערב, וכך גם עשינו. צבי הזמין אותנו שוב גם למחרת בבוקר ובערב, ואחרי הפעם הרביעית, כבר הרגשתי שהפצעים מאחורינו.  הטיפול עובד ומרפא את הפצעים, חובה לנסות.
תודה רבה רבה על ההצלה.
שירה ומיקי כסלו

 

הוסף ב 1/5/2012:

​שלום רב,

לביתי שירן בת השנתיים היו אפטות בכל הפה, שהיו מלוות בחום חוסר תאבון ומצב רוח ירוד...
כשלקחתי אותה לרופא ביום שישי בבוקר המליץ להמתין ורק לתת אקמולי ונורופן להורדת החום...
כבר בצהריים לקחתי את ביתי למוקד וביקשתי ספריי על מנת להקל על הכאב והסבל הנורא של שירן.
אימי המליצה שאקח את ביתי לשתות חלב עיזים ישר מהטין של העיזה שזו תרופת סבתא שעוזרת...
בעלי היקר גל, קרא באינטרנט וראה ביקורות מעולות על צבי וכמה שזה עוזר להעביר את הוירוס הנורא הזה.
ביום שבת בבוקר התקשרנו וצבי אדם מדהים הסכים לקבל אותנו שנגיע.
אקצר ואומר שאחרי 3 טיפולים (של יום וחצי) הפצעים עברו וזה היה שוה את הכל.

אנא מכם הורים יקרים אל תחשבו פעמיים וקחו את ילדכם לתרופת הפלא המדהימה הזו.
​תודה מכל הלב,

דגנית​.

 

 

הוסף ב 20/10/2013

 

לבתי בת ה-10.5 חודשים, דליה, היה סוף שבוע עם חום, חוסר תאבון והמון הפרשת רוק. ביום ראשון הלכנו לרופא שקבע שיש לה פצעים בפה. חיפשתי באינטרנט חלב עיזים, ומיד דיברתי עם צבי. הגעתי אליו מיד והתחלנו בטיפול. הוא היה מאד אדיב, עדין ואבהי ודליה ישבה על ברכיו והסכימה לקבל את החלב ישירות מהעטין לפה ללא בעיות. חזרנו על הטיפול שוב באותו ערב והיום, יומיים אחרי, נבדקנו אצל הרופא והפצעים נעלמו כלא היו. אני ממליצה בחום על הטיפול. הוא פשוט, בריא ולא מכאיב ונעשה ביד מאד מיומנת שמונעת מהקטנטנים בכי וכאבים. רק שנהיה בריאים!

שירלי 052-6787863

 

 

הוסף ב 9/10/2013

 

הגענו לחוסר אונים מוחלט! הילד, בן שנתיים וחצי התמלא באפתות תחת הלשון והסבל היה נוראי. קניתי כל תרופה אפשרית בבית המרקחת: זובירקס נוזלי, אפטגון ג'ל, תרסיס SOS טבעי, דקטרין אורל ג'ל ומה לא. הכל בעצת רופא המשפחה. בשישי בבוקר לאחר שכלום לא עזר לילד האומלל הגענו שוב למרפאה, שם הרופאה סיפרה לנו על נפלאות העז. אני, כביולוג, חששתי מפני מחלות אחרות שיכולות להופיע לאחר שתיית חלב לא מפוסטר ונורא חששתי. הרופאה שתפה אותנו בחוויה שלה עם הבנות שלה והרגיעה ששום דבר לא יקרה. לקחנו את הילד לצבי על הבוקר של יום שישי ושוב בקרנו בשישי בערב. וכמעשה פלא, בשבת בבוקר הלשון חזרה לצבעה האדום ומהאפתות נותרו רק מכתשים אדומים לא כואבים. אל תגרמו לילדים סבל נוראי, מצאו לכם עז מפוקחת...

יובל 054-7833271

 

 

הוסף ב 11/11/13

 

לאחר שגילנו אצל ביתי אפטה בפה חרשנו את האינטרנט והגענו לצבי כהן. אחרי שלושה טיפולים נעלמה האפטה כלא הייתה, כל מה שנותר לו זה רק להודות לצבי ולעז על הטיפול המסור ושבלי היסוס קיבל אותנו גם בערב שישי.

תודה:)  לירון liron@gmail.com

 

הוסף ב 6/12/13 

היינו אצל צבי עם יובל בן ה-9 חודשים. צבי קיבל אותנו עם חיוך, היה אדיב, זמין בכל שעה ומקצועי.

ענת המאירי Anatarbell@hotmail.com

 

הוסף ב 21/12/13

 

נכדתי בת השנה ושלושה חודשים סובלת כבר שבוע מוירוס הגורם לפצעים בפה. קיבלנו המלצה מהרופא לתת לה לשתות חלב עז ישר מהעטין. הגענו אל צבי כהן, הוא הביא את העז הלבנה והיפה, וניכר שיש בינו ובין העז קשר של חיבה ואמון. הוא החזיק את תמר נכדתי בעדינות והתיז חלב מהעטין של העז ישר אל פיה. תוך כחצי שעה חל שיפור ניכר במצבה של תמר מצב הפצעים השתפר , היא חשה פחות כאב והיתה מוכנה לשחק, מה שלא קרה לפני ששתתה את חלב העז.

שלמה אריאל wbshrink@gmail.com

 

הוסף ב 2/7/14

 

תודה רבה!

אנחנו כמו הורים רבים אחרים.. הגענו לצבי לאחר הופעת פצעים בפה ומשהבנו מהרופא שבשלב זה אין תועלת לתרופות הקונבנציונאליות, חיפשנו דרך נוספת לעזור לבנותינו, תאומות בנות שנה ועשרה חודשים. אז אחת מהן הייתה לאחר התפרצות המחלה עם פה מלא פצעים, ללא אפשרות לאכול או לשתות והשנייה הייתה לפני ההתפרצות, כשבפייה פצע אחד או שניים. צבי הציל אותנו מסבל ממושך שהיה עלול להיגרם אלמלא הטיפול שהעניק להן בביתו, התיז את חלב העז במיומנות ובמהירות שרק הניסיון מלמד, רק אציין שכשהמחלה ממש בהתחלה משך ההחלמה קצר משמעותית, ביתי חשה הקלה מיידית ולמחרת הגענו לטיפול נוסף. לבתי השנייה המחלה כלל לא התפרצה. תודה רבה לך צבי כהן, על שאתה מעמיד בפנינו את האפשרות לעזור לילדינו הכי חשוב זו הבריאות, כל השאר זה בונוס.

שירי, shirkatanov@gmail.com 

 

 

 

 

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>